השפעת הגיל על איכות הביציות

נשים רבות בישראל חיות בקצב דינמי ומקדישות את מירב תשומת ליבן  לקריירה ובילויים, עניינים בנושא הקמת משפחה וזוגיות רצינית נדחקים הצידה ונדחים למועד מאוחר יותר בחיים.

לפתע בגיל 35 או אפילו 40 מתעוררת התשוקה להורות אך השעון הביולוגי אינו פוסק מלכת והסיכוי להיכנס להריון בגילאים אלו נמוך במיוחד עקב הזדקנות הביציות.

מנתוני משרד הבריאות עולה כי החל מגיל 38 מתחילה אצל נשים ירידה תלולה באיכות הביציות, בגיל 38-40 הסיכוי להריון טבעי הינו 17% בגיל 40-42 הסיכוי יורד ל-8% ולקראת גיל 45 הסיכויים הופכים לכמעט אפסיים.

בשנים האחרונות יש מודעות לתהליך הקפאת ביציות לצורך שימור פוריות, טכנולוגיית הקפאת הביציות מאפשרת לנשים צעירות אפשרות בחירה עתידית להפוך לאימהות ולהקים משפחה בגיל מבוגר יותר.

נשים אשר לא ביצעו שימור פוריות בגיל בו הביציות עדיין איכותיות, יאלצו לפנות להליך של תרומת ביצית  שבו אישה צעירה ובריאה תורמת את ביציותיה ומעניקה אותן לאישה אחרת שהביציות שלה אינן מסוגלות מבחינה רפואית ליצור הפריה טבעית שתביא להריון בריא.

בשל מחסור עצום בתורמות ישראליות, זוגות רבים ונשים יחידניות מוצאים את עצמם מחפשים פתרונות בקליניקות להפריה ותרומות ביציות במדינות מזרח אירופה ששם ההיצע הוא גדול.

בחברה המשפחתית רפאל-קייר פונדקאות ותרומת ביצית זיהו את המצוקה הקיימת בישראל והקימו מיזם אשר מאפשר לבצע תהליכי תרומת ביצית במדינת גאורגיה תחת ניהול ופיקוח הדוק של מיטב הרופאים והאמבריולוגים הישראלים שמבצעים את כל התהליך בעצמם.

הצוות הישראלי של רפאל קייר אינו מאמין בקיצורי דרך ולכן הוקם בלב גאורגיה מרכז שבו צוות ישראלי עוסק בגיוס תורמות ללא מתווכים וסוכנים ותחת הנחיות קפדניות של הצוות הרפואי.

לאור כך לחברת רפאל קייר יש אפשרות להציע למטופלותיהם מגוון רחב של תורמות ממדינות שונות כמו גאורגיה, אוקראינה רוסיה, ארמניה, אזרבייגן ועוד.

 

אנו מזמינים אתכם לפגישת הכרות ללא התחייבות וללא עלות שבה נציג בפניכם את המסלולים שלנו שיהפכו אתכם למאושרים.

לעמוד יצירת קשר>>