החדשות שלנו

יצירת חיים חדשים סבב מרץ/אפריל 2023

היום המריאו למרכז הרפואי בגאורגיה אנשי הצוות הרפואי של רפאל קייר ברשותם של ד”ר רפאל ברנן וד”ר אליעזר גירש לצורך שאיבות, והפריות של תרומת ביציות וגם בדיקות לפונדקאיות חדשות.
המעבדה החדישה והצוות בטביליסי בניהולם של פרופ’ נינו וד”ר תמר כבר מוכנה לקראת הרופאים הישראלים שמגיעים במיוחד ליצור חיים חדשים.
אנו מאחלים לכולם הרבה הצלחה ובעזרת השם שתחזרו לארץ עם שפע של בשורות טובות עבור המטופלות והמשפחות.

משלוח עוברים חדשים-מרץ 2023

היום נחת בישראל עוד משלוח המכיל עשרות עוברים יפיפיים ומרשימים מבית היוצר של רפאל קייר.

העוברים אשר נוצרו בגאורגיה באמצעות תהליך תרומת ביצית נקלטו הבוקר בבתי החולים בארץ שבהם מנוהלים התיקים הרפואיים של כל מטופלת והם מוכנים לצורך החזרות כבר בשבוע הבא.

הצוות הרפואי הישראלי שלנו מדווח על אחוזי הצלחה גבוהים ברמת איכות העוברים ואנו מחזיקים אצבעות לכל המטופלות שבעזרת השם נתבשר בקרוב על הרבה הריונות ובשורות טובות.

החזרה שנייה ובינגו יש דופק

השבוע התבשרנו על עוד הצלחה מבית היוצר של רפאל קייר במחלקת תרומת ביצית.

האם קיימת בעולם שמחה יותר גדולה מאשר לקבל כזו תמונה ?

אנו מאחלים למטופלת המאושרת המשך הריון משעמם ובריא ושנזכה תמיד לבשורות טובות.

תורמות הביציות שלנו

הגיע הזמן לנפץ את הסטיגמה על המראה החיצוני של הנשים הגאורגיות. בישראל קיימת דעה קדומה שגויה שלפיה הנשים הצעירות בגאורגיה הן בעלות מראה כפרי ומיושן, אך היום גאורגיה נחשבת למדינה אירופאית לכל דבר ומי שביקר בה לאחרונה ראה במו עיניו כי הנשים הגאורגיות בדור החדש לא פחות יפות, משכילות ומטופחות מאשר הנשים במדינות אירופה.שלא כמו תורמות ביצית מרוסיה או אוקראינה, התורמות ממוצא גאורגי מזכירות בחזות ובמראה את הנשים הישראליות ולא בכדי המראה של הנשים הגאורגיות מאד מבוקש בקרב מטופלים מארה”ב וסין.

דרך אגב, הידעתם שכל הפירות והירקות בגאורגיה הם אורגנים? כמו כן הבשרים אינם מעובדים והגבינות ללא תוספות משונות, לכן העם הגאורגי מנהל אורח חיים הרבה יותר בריא ונטול מתחים מאשר המון מדינות.אנו ממליצים בחום על תרומת ביצית מתורמת גאורגית אך לאור העובדה שרפאל קייר מגייסת את התורמות בעצמה וללא מתווכים יש לנו מגוון רחב של תורמות ביצית ממדינות שונות כמו אוקראינה רוסיה, ארמניה, אזרבייג’ן וכמובן גאורגיה.

בתמונות: צילומים אותנטיים של תורמות ביצית גאורגיות.

בוקר מרגש

איזה כיף לפתוח את הבוקר עם הודעה כל כך נוגעת ללב.

האושר של המטופלות נותן לנו סיפוק אדיר ששווה הרבה יותר מכל דבר אחר ואנו גאים לשתף אתכם במילים המרגשות.

כבר מהשיחה הראשונה שלי עם אלמוג, ידעתי שהגעתי למקום שחיפשתי לעשות את הצעד הלא פשוט שהיה מלווה בהמון פחדים, חששות ובעיקר מלא שאלות שרצו לי בראש.

לפני שהגעתי אליכם עשיתי מספר שיחות עם כמה חברות ואף ביקרתי בחברה מאוד ידועה בתחום..מכולם יצאתי בתחושה מאוד מסחרית ולא אישית שרק הרחיקה אותי יותר לעשות את הצעד הזה… בטלפון הראשון עם אלמוג נתקלתי בבן אדם מדהים שענה לי בצורה נעימה על כל שאלה והרגשתי שאני יכולה לשתף אותו בכל הפחדים והשאלות שרק ארצה.

אז למרות שאני רק באמצע הדרך רוצה להגיד לכל צוות רפאל קייר תודה שאתם משפחה ותודה שלא עזבתם אותנו לאורך כל הדרך, גם כביכול שעבודתכם “הסתיימה”.

אמן שתזכו לעזור לעוד מלא זוגות להגשים את החלום, תודה עליכם

שוב טסים לייצר חיים חדשים

עוד טיסת עבודה מרגשת יצאה השבוע לגאורגיה למען המטרה המקודשת של הבאת חיים חדשים לעולם. הצוות הרפואי הישראלי של רפאל קייר אשר כולל את ד”ר רפאל ברנן, ד”ר אליעזר גירש ואמבריולוגים בכירים ביצעו בקליניקה בטביליסי הפריות מתרומת ביצית, החזרות לפונדקאיות ובדיקות נוספות בהתאם לפרוטוקול ישראלי.כמו כן לצוות הרפואי הצטרפה מנכ”לית החברה תמי ברנן שרוני אשר הגיעה לפקח מקרוב על עיצוב המשרדים החדשים של רפאל קייר בטביליסי.

נאחל לכל הזוגות בשורות משמחות ושפע של תוצאות מוצלחות.

אחריות רפואית במסע פונדקאות

זוגות אשר נאלצים לפנות לתהליכי פונדקאות ו/או תרומת ביצית בחו”ל מגיעים בדרך כלל לחברות תיווך הגובות סכומי עתק ומספקות שרותי רפואה של אותה מדינה שבה מתבצע התהליך, התנהלות זו שאינה כוללת אחריות רפואית ישראלית גורמת לבזבוז זמן יקר, ייאוש ולעיתים גם אכזבות.

אנו יודעים היטב מה עברתם עד לקבלת ההחלטה הלא פשוטה לפנות להליך פונדקאות או תרומת ביציות והכי מגיע לכם לעבור את המסע בצורה הרגועה ביותר ועם הצוות הטוב ביותר.

מתוך הבנה ברורה של השליחות הרגישה הקימו ד”ר רפאל ברנן וד”ר אליעזר גירש מערך רפואי בארץ ובחו”ל אשר מנוהל ומתופעל על ידי רופאים ואמבריולוגים ישראלים מהשורה הראשונה בתחום הפוריות.

אנו מזמינים אתכם אלינו למשפחת רפאל קייר לפגישת התרשמות בחינם ויחד נהפוך את החלום שלכם למציאות, באווירה משפחתית חמה ומחבקת, עם צוות רפואי ישראלי מקצועי ורגיש ובמחיר אטרקטיבי ללא תוספות נסתרות.