החדשות שלנוחדש בישראל - תרומת ביצית בספרד

קליניקת הפוריות מספר אחת בספרד בשיתוף פעולה נדיר ובלעדי עם חברת רפאל קייר המובילה בתחום תרומת הביצית והפונדקאות.

במסלול תרומת הביצית הספרדי ששמו “ALMA” (נשמה בעברית) ניתן לקבל עוברים ללא הגבלה עד לקבלת הריון כולל דופק, כמו כן המסלול כולל טיסות, מלונות, החזרות, ליווי רפואי ישראלי, ליווי לוגיסטי, נהג צמוד ועוד…

צרו קשר ובואו לפגישת הכרות אישית ללא תשלום וללא התחייבות.עדכונים וחדשות טובות-אוגוסט 2023

השבוע טסה לגאורגיה משלחת רפואית של רפאל קייר, הצוות ברשותם של ד”ר רפאל ברנן וד”ר אלי גירש הגיעו לקליניקה בטביליסי לצורך בדיקות מעקב הריון לפונדקאיות המדהימות שלנו אשר נושאות בבטנן חיים חדשים למען זוגות ישראלים.

ד”ר ברנן אשר ביצע את הסקירות השונות (בתמונה) דיווח כי ברוך השם כל ההריונות נמצאו תקינים, בריאים וחזקים.

כמו כן, במחלקת תרומת הביציות, ד”ר גירש וצוות האמבריולוגים דיווחו על סבב הפריות מוצלח שהניב במעבדה עשרות עוברים איכותיים אשר יגיעו לישראל בשבוע הבא.


ברכות חמות לזוג המהמם אלה וישראל שחזרו השבוע מגאורגיה עם הנסיך המתוק שנולד באמצעות תהליך פונדקאות עם משפחת רפאל קייר, בשם כל הצוות אנו מאחלים למשפחה היקרה הרבה בריאות, אושר ונחת.

ברכות חמות גם ל-12 מטופלות שלנו במחלקת תרומת ביצית מסבב יוני/יולי אשר דיווחו על קליטת הריונות.   תודה מיוחדת לטלי מנור האלופה, אלמוג חונן המהמם, ד”ר גירש וד”ר ברנן המומחים לפריון על העבודה המוקפדת שבסופה מביאה אור ואושר גדול למשפחות.


לאור חוסר יציבות בתחום תרומת הביצית באוקראינה ולחץ עולמי על תחום תרומת הביצית בגאורגיה, החלטנו להקים מסלול תרומת ביצית נוסף בברצלונה ספרד.

לאחר עבודה קשה של כמעט שנה, השקנו בשבוע שעבר את המסלול הספרדי ששמו Alma (נשמה) והוא כולל הספקת עוברים עד לקבלת הריון כולל דופק, טיסות הלוך חזור, מלונות, ליווי רפואי ישראלי, ליווי בברצלונה כולל הסעות, תרגומים ועוד….לפרטים נוספים כנסו באתר שלנו ל”תרומת ביצית בספרד”

סופ”ש נעים ובשורות טובות לכולם.15 סיבות חשובות למה לעבור הליך תרומת ביצית עם רפאל קייר

תהליך תרומת ביציות מיועד לנשים בגילאים 18-54 אשר גופן אינו מסוגל לייצר ביציות משלל סיבות כמו: כשל שחלתי מוקדם, כריתת שחלות, ריבוי טיפולי הפריה כושלים, גיל מתקדם, מחלות גנטיות ועוד…

מטופלות פוריות אשר הרופא האישי שלהן המליץ לעבור לתרומת ביצית חייבות בטרם ההחלטה הגורלית לבחון היטב מה מציעות הסוכנויות השונות בתחום.

קבלו 15 סיבות חשובות למה מומלץ לעבור תהליך תרומת ביצית עם רפאל קייר שאינה עוד סוכנות אשר מתווכת בין המטופלת לקליניקה בחו”ל, אלא חברה משפחתית שמנהלת ומבצעת את התהליכים הרפואיים בעצמה עם צוות רופאים ישראלים.

 1. ניהול רפואי ע”י רופאים ישראלים בעלי 30 שנות ניסיון בתחום הפוריות.
 2. ליווי אישי ע”י טלי מנור שמייצרת חיים חדשים בחמלה ואהבה למעלה מ-14 שנים.
 3. גיוס התורמות בחו”ל והסינון המוקפד מבוצעים על ידי צוות ישראלי.
 4. תורמות ממגוון מדינות כמו גאורגיה, אוקראינה רוסיה, ארמניה, אזרבייג’ן.
 5. זמינות גבוהה, תהליך מהיר, בכל חודש סבב טיפולים חדש.
 6. כל המסלולים מותאמים גם לנשים יחידניות.
 7. מחירים מוזלים ותשלומים גמישים.
 8. אחוזי הצלחה גבוהים.
 9. דגימת DNA של התורמות נשמרת בישראל למשך 20 שנה.
 10. כל התורמות עוברות בדיקת סקר גנטי מורחב-48 גנים ו-844 מוטציות.
 11. במידה ויש צורך בטיפול נוסף קיימת התחייבות להנחה בגובה 50%.
 12. מגוון מסלולים איכותיים כולל מסלול החזרת עוברים טריים בחו”ל.
 13. קליניקה בגאורגיה מאושרת על ידי משרד הבריאות הישראלי.
 14. המסלולים כוללים השגחה הלכתית של מכון פוע”ה.
 15. אפשרות לאבחון PGT

דרך אגב, יכול להיות מצב שהרופא שלכן מתעקש להפנות אתכן לסוכנות אחרת, במקרה כזה וודאו כי אתן מקבלות את היתרונות הנמצאים בחברת רפאל קייר.

בהצלחה

הנסיכה אמילי מבקרת במשרדנו

השבוע זכינו לביקור מרגש של מוניקה היקרה יחד עם בתה המהממת אמילי.

הנסיכה אמילי אשר באה לעולם באמצעות תהליך תרומת ביצית ברפאל קייר, הביאה איתה למשרדנו שפע של אור ושמחה וגרמה לכל הצוות נחת ועונג שהמיס את ליבנו.

לראות את האושר בעיניים של האם אשר ציפתה לא מעט שנים לבואה של המלאכית הקטנה זה שווה את הכל ואנו מאחלים למוניקה ואמילי חיים טובים ובעזרת השם שנזכה כל יום לביקורים כאלה מרגשים.

מאמר חובה הגשמת חלום ההורות באמצעות תרומת ביציות

באיזה גיל מתחילה אצל הנשים ירידה באיכות הביציות ?

מה הסיכוי להריון תקין בגיל מתקדם ?

ואיך ניתן להקים משפחה גם בדרכים אחרות ?

כל התשובות בכתבה, לצפייה בכתבה לחצו כאן >>

חדשות חמות

לפני מספר ימים, אנשי הצוות שלנו ביצעו טיסת שינוע מגאורגיה וחזרו ארצה עם עשרות עוברים יפיפיים עבור מטופלות ישראליות.

כל העוברים הופקדו במרכזים הרפואיים שבהם המטופלות מיועדות לבצע החזרות ואנו מאחלים לכולן הרבה הצלחה ומצפים בקרוב לשמוע בשורות טובות מכל המטופלות של סבב יוני 2023

ברכות חמות, חיבוקים ונשיקות לזוגות שלנו אשר נמצאים בתהליך פונדקאות וקיבלו בשבוע שעבר את הבשורות המשמחות על בדיקות דופק חיוביות, בעזרת השם שנמשיך בדרך המלך להמשך הריונות תקינים ובריאים.

בקרוב מאוד זה קורה, השקת מסלול חדש – תרומת ביצית מספרד, המסלול הספרדי יכלול הרבה הפתעות וכדאי לחכות. פרטים נוספים יפורסמו בקרוב.

הבשורה המרגשת ביותר בעולם

אין התרגשות גדולה יותר מאשר לבשר לזוג ששנים מנסים להביא ילדים כי סוף סוף הם עומדים להפוך להורים.

לא קיימות מספיק מילים היכולות לתאר את האושר הגדול אז תיעדנו את שיחת הבשורה בזמן אמת כי סרטון אחד שווה מיליון מילים.

אנו מאחלים לזוג המדהים ולפונדקאית המלאכית הרבה הצלחה והמשך הריון תקין ומשעמם בעזרת השם.

בדיקות גנטיות לתורמות הביציות

בהתאם להוראות משרד הבריאות הישראלי, כל אישה אשר תורמת ביציות מחויבת לעבור בדיקות גנטיות ובדיקות רפואיות כלליות.

אנו ברפאל קייר הגדלנו לעשות ובנוסף לבדיקות הגנטיות הרגילות אנו משנעים את דגימות הדם של התורמות לארץ ומבצעים לכל דגימת דם של תורמת בדיקת סקר גנטי מורחב הכולל 48 גנים ו-844 מוטציות.

הבדיקות נעשות במעבדת AMG הנחשבת למובילה בישראל ומטרתו של הסקר המורחב נועד להפחית את הסיכון בהעברת ליקויים גנטיים לעוברים אשר יווצרו בתהליך תרומת הביצית.

כמו כן דגימת DNA של התורמות נשמרות במעבדה 30 שנה לשם בירורים עתידיים במקרה הצורך.

עוד משפחה מאושרת הוקמה בישראל -מאי 2023

בשעה טובה ומוצלחת עוד מסע פונדקאות ישראלית בגאורגיה הגיע אל פסגת האושר והסתיים בידיים מלאות.
אנו מאחלים למשפחת דורפמן והנסיכה המתוקה שנולדה, את כל הטוב שבעולם ושפע של נחת, בריאות וחיים מאושרים.
תודה מיוחדת למאיה, הפונדקאית המהממת שגרמה לחלום של משפחת דורפמן להתגשם, ותודה ענקית לצוות הרפואי הישראלי בארץ ובחו”ל על התקווה, הביטחון, המקצועיות המסירות.

מתנה מדהימה לחג הפסח 2023

מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות ?

הלילה הזה, ערב חג הפסח זכינו שוב להיות שותפים להקמתה של משפחה מאושרת בישראל.

לא עוד עצב מסביב לשולחן החג, לא עוד צביטה בלב כאשר כולם מגיעים עם הילדים, כי מפסח 2023 גם משפחת פרי תגיע לארוחות החג עם הנסיכה הקטנה שנולדה בזכות תהליך תרומת ביצית מוצלח.

אנו גאים לשתף את הודעתה המרגשת של האם המאושרת לאחר הלידה:

“הכול בזכותכם, סוף סוף התגשם לנו החלום, המון תודות לכם..קבלתי מתנה לפסח מאוד יקרה.
אני מאוד כאובה מהניתוח, אבל גם זה יעבור…המון תודות לד”ר ברנן , אתקשר שארגיש יותר טוב, תודה תודה ושוב תודה”

בנימה חגיגית זו אנו מאחלים לכל המשפחות שהגשימו את החלום באמצעותנו ולכל המשפחות שבדרך להגשמת החלום וכמובן לצוות המנצח שלנו בארץ ובחו”ל, חג פסח שמח וכשר ומי ייתן והאביב שבפתח יביא איתו התחלות חדשות, שפע של הריונות ורק בשורות טובות.

חג שמח מצוות רפאל קייר

יצירת חיים חדשים סבב מרץ/אפריל 2023

היום המריאו למרכז הרפואי בגאורגיה אנשי הצוות הרפואי של רפאל קייר ברשותם של ד”ר רפאל ברנן וד”ר אליעזר גירש לצורך שאיבות, והפריות של תרומת ביציות וגם בדיקות לפונדקאיות חדשות.
המעבדה החדישה והצוות בטביליסי בניהולם של פרופ’ נינו וד”ר תמר כבר מוכנה לקראת הרופאים הישראלים שמגיעים במיוחד ליצור חיים חדשים.
אנו מאחלים לכולם הרבה הצלחה ובעזרת השם שתחזרו לארץ עם שפע של בשורות טובות עבור המטופלות והמשפחות.

משלוח עוברים חדשים-מרץ 2023

היום נחת בישראל עוד משלוח המכיל עשרות עוברים יפיפיים ומרשימים מבית היוצר של רפאל קייר.

העוברים אשר נוצרו בגאורגיה באמצעות תהליך תרומת ביצית נקלטו הבוקר בבתי החולים בארץ שבהם מנוהלים התיקים הרפואיים של כל מטופלת והם מוכנים לצורך החזרות כבר בשבוע הבא.

הצוות הרפואי הישראלי שלנו מדווח על אחוזי הצלחה גבוהים ברמת איכות העוברים ואנו מחזיקים אצבעות לכל המטופלות שבעזרת השם נתבשר בקרוב על הרבה הריונות ובשורות טובות.

החזרה שנייה ובינגו יש דופק

השבוע התבשרנו על עוד הצלחה מבית היוצר של רפאל קייר במחלקת תרומת ביצית.

האם קיימת בעולם שמחה יותר גדולה מאשר לקבל כזו תמונה ?

אנו מאחלים למטופלת המאושרת המשך הריון משעמם ובריא ושנזכה תמיד לבשורות טובות.

תורמות הביציות שלנו

הגיע הזמן לנפץ את הסטיגמה על המראה החיצוני של הנשים הגאורגיות. בישראל קיימת דעה קדומה שגויה שלפיה הנשים הצעירות בגאורגיה הן בעלות מראה כפרי ומיושן, אך היום גאורגיה נחשבת למדינה אירופאית לכל דבר ומי שביקר בה לאחרונה ראה במו עיניו כי הנשים הגאורגיות בדור החדש לא פחות יפות, משכילות ומטופחות מאשר הנשים במדינות אירופה.שלא כמו תורמות ביצית מרוסיה או אוקראינה, התורמות ממוצא גאורגי מזכירות בחזות ובמראה את הנשים הישראליות ולא בכדי המראה של הנשים הגאורגיות מאד מבוקש בקרב מטופלים מארה”ב וסין.

דרך אגב, הידעתם שכל הפירות והירקות בגאורגיה הם אורגנים? כמו כן הבשרים אינם מעובדים והגבינות ללא תוספות משונות, לכן העם הגאורגי מנהל אורח חיים הרבה יותר בריא ונטול מתחים מאשר המון מדינות.אנו ממליצים בחום על תרומת ביצית מתורמת גאורגית אך לאור העובדה שרפאל קייר מגייסת את התורמות בעצמה וללא מתווכים יש לנו מגוון רחב של תורמות ביצית ממדינות שונות כמו אוקראינה רוסיה, ארמניה, אזרבייג’ן וכמובן גאורגיה.

בתמונות: צילומים אותנטיים של תורמות ביצית גאורגיות.

בוקר מרגש

איזה כיף לפתוח את הבוקר עם הודעה כל כך נוגעת ללב.

האושר של המטופלות נותן לנו סיפוק אדיר ששווה הרבה יותר מכל דבר אחר ואנו גאים לשתף אתכם במילים המרגשות.

כבר מהשיחה הראשונה שלי עם אלמוג, ידעתי שהגעתי למקום שחיפשתי לעשות את הצעד הלא פשוט שהיה מלווה בהמון פחדים, חששות ובעיקר מלא שאלות שרצו לי בראש.

לפני שהגעתי אליכם עשיתי מספר שיחות עם כמה חברות ואף ביקרתי בחברה מאוד ידועה בתחום..מכולם יצאתי בתחושה מאוד מסחרית ולא אישית שרק הרחיקה אותי יותר לעשות את הצעד הזה… בטלפון הראשון עם אלמוג נתקלתי בבן אדם מדהים שענה לי בצורה נעימה על כל שאלה והרגשתי שאני יכולה לשתף אותו בכל הפחדים והשאלות שרק ארצה.

אז למרות שאני רק באמצע הדרך רוצה להגיד לכל צוות רפאל קייר תודה שאתם משפחה ותודה שלא עזבתם אותנו לאורך כל הדרך, גם כביכול שעבודתכם “הסתיימה”.

אמן שתזכו לעזור לעוד מלא זוגות להגשים את החלום, תודה עליכם

שוב טסים לייצר חיים חדשים

עוד טיסת עבודה מרגשת יצאה השבוע לגאורגיה למען המטרה המקודשת של הבאת חיים חדשים לעולם. הצוות הרפואי הישראלי של רפאל קייר אשר כולל את ד”ר רפאל ברנן, ד”ר אליעזר גירש ואמבריולוגים בכירים ביצעו בקליניקה בטביליסי הפריות מתרומת ביצית, החזרות לפונדקאיות ובדיקות נוספות בהתאם לפרוטוקול ישראלי.כמו כן לצוות הרפואי הצטרפה מנכ”לית החברה תמי ברנן שרוני אשר הגיעה לפקח מקרוב על עיצוב המשרדים החדשים של רפאל קייר בטביליסי.

נאחל לכל הזוגות בשורות משמחות ושפע של תוצאות מוצלחות.

אחריות רפואית במסע פונדקאות

זוגות אשר נאלצים לפנות לתהליכי פונדקאות ו/או תרומת ביצית בחו”ל מגיעים בדרך כלל לחברות תיווך הגובות סכומי עתק ומספקות שרותי רפואה של אותה מדינה שבה מתבצע התהליך, התנהלות זו שאינה כוללת אחריות רפואית ישראלית גורמת לבזבוז זמן יקר, ייאוש ולעיתים גם אכזבות.

אנו יודעים היטב מה עברתם עד לקבלת ההחלטה הלא פשוטה לפנות להליך פונדקאות או תרומת ביציות והכי מגיע לכם לעבור את המסע בצורה הרגועה ביותר ועם הצוות הטוב ביותר.

מתוך הבנה ברורה של השליחות הרגישה הקימו ד”ר רפאל ברנן וד”ר אליעזר גירש מערך רפואי בארץ ובחו”ל אשר מנוהל ומתופעל על ידי רופאים ואמבריולוגים ישראלים מהשורה הראשונה בתחום הפוריות.

אנו מזמינים אתכם אלינו למשפחת רפאל קייר לפגישת התרשמות בחינם ויחד נהפוך את החלום שלכם למציאות, באווירה משפחתית חמה ומחבקת, עם צוות רפואי ישראלי מקצועי ורגיש ובמחיר אטרקטיבי ללא תוספות נסתרות.