אודותינו

עד היום, תהליך פונדקאות ו/או תרומת ביצית היה כרוך בפנייה לחברות תיווך הגובות סכומי עתק. דבר שגרם לבזבוז זמן יקר, ייאוש ולעיתים גם אכזבה . 

בכדי למנוע זאת, הקמנו עבורכם מערך רפואי וניהולי בינלאומי, הכולל צוות מומחים בתחום הפונדקאות ותרומת הביציות.

רפאל קייר – חברה ישראלית חלוצה בתחומה, מנהלת מרכז בינלאומי בארץ ובגאורגיה בתחום הפונדקאות ותרומת הביציות.

חרטנו על דגלנו ליצור פונדקאות חובקת עולם, על ידי שיתוף פעולה מלא עם הרופא המלווה את ההליך והזוג. בחירת הרופא מתבצעת על ידכם, או לחלופין, אנו משמשים גורם המקשר ביניכם.

רפאל קייר מנהלת מערך רפואי ישיר מול רופאים, באמצעות פלטפורמה טכנולוגית ייעודית שפותחה במטרה ללוותם בארץ ובעולם, כך שאתם, בני הזוג, יכולים לפנות ישירות אלינו, או לבצע “פונדקאות קרובה לבית” דרך רופא הפריון/הנשים המטפל בכם.

הצוות הרפואי המנצח מורכב מרופאי פריון ואמבריולוגים מהשורה הראשונה. הרופאים הישראלים שלנו הינם חלק מצוות אינטגרלי במרכז הרפואי היוקרתי והמוביל בטביליסי Zhordania Clinic שהינו בעל שם עולמי.

במידה ובחרתם לפנות אלינו ישירות, תוכלו לבחור רופא מתוך רשימת הרופאים הנמצאים בקשר עם חברתנו. אפשרות נוספת היא בחירת רופא מועדף על ידכם, אשר איתו אתם מעוניינים לקיים את ההליך (פונדקאות קרובה לבית).

רפאל קייר נמצאת בקשר מתמיד מול הרופאים מהמרכז הרפואי בטביליסי, ומעבירה ישירות את המידע הרפואי המתקבל – לרופא המטפל שלכם. באמצעות כך, הרופא המטפל, המקבל אתכם קרוב לביתכם, מסביר ומשקף לכם את תוצאות בדיקות ההיריון והעובר, בסטנדרטים ישראלים.

אנו מזמינים אתכם להגשים את החלום, באווירה משפחתית חמה ומחבקת, מתוך הבנה, רגישות ושליחות ביצירת חיים.

תנו לנו לעשות את מה שאנו הכי טובים בו – ליווי פונדקאות ייחודי מסוגו, שבסופו נוצרים חיים ואתם הופכים למשפחה!

משפחת רפאל קייר מזמינה אתכם, הרופאים והזוגות, לשאול וליצור קשר, למען מטרה שאין חשובה ממנה – הקמת משפחה.

ברפאל קייר חרטנו על דגלנו לספק ולהנגיש את השירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר!

לראשונה בישראל - הליך פונדקאות בליווי אישי על ידי הרופא המטפל שלכם!

צוות רפאל קייר

צוות הרופאים במרכז הרפואי בטביליסי

מייסד, מנהל רפואי, מומחה ברפואת נשים ופריון

ד"ר ברנן רפאל נותן שירותים מגוונים בתחומי רפואת נשים : למטופלות פרטיות ולחברות מכבי שירותי בריאות: במסגרת מרפאה פרטית ובתי חולים פרטיים, תוך שימת דגש על בטיחות מרבית, שימוש בטכנולוגיות מובילות, איכות השירות למטופלות והקפדה על רווחת המטופלת ונוחיותה.

מייסד, מומחה פריון, אמבריולוג קליני בכיר

ד"ר גירש עוסק בתחום פריון משנת 1988 ומציע אבחון ויעוץ בתחום פריון הגבר והאישה תוך שיתוף פעולה עם כל הגורמים. לד"ר גירש יש ניסיון רב שנים בתחום פריון ותכנון משפחה ולכן יש באפשרותו לעזור בהצלחה רבה לזוגות להיכנס להריון.

ד"ר לשם מירון

מומחה ברפואת ילדים,ילודים ופגים

ד"ר לשם עובד כרופא בכיר במחלקת פגים וילודים במרכז הרפואי ברזילי,אשקלון. בוגר בית הספר לרפואה ע"ש סאקלר אוניברסיטת תל אביב בשנת 1993. בוגר התמחות ברפואת ילדים במרכז הרפואי אסף הרופא בשנת 1999. בוגר התמחות על ברפואת פגים וילודים במרכז הרפואי ברזילי באשקלון בשנת 2003.

אמבריולוג ראשי ומנהל מעבדת ה-IVF במכון ז'ורדניה

ד"ר טובאר סיים את הסמכתו כביולוג עם התמחות בביוטכנולוגיה במכללה הפוליטכנית הלאומית, במקסיקו סיטי, מקסיקו, בשנת 2003. בשנת 2005 סיים בהצלחה לימודי מאסטר באמבריולוגיה קלינית ופוריות האדם במכון ולנסיאנו דה אינפרטידד (IVI), בסביליה, ספרד. לד"ר טובאר 14 שנות ניסיון כאמבריולוג במעבדות הפריה חוץ גופית (IVF), מתוכן עסק בניהול מעבדות במשך 12 שנים. לפני שהגיע לנהל את מעבדת ה-IVF במכון ז'ורדיניה, ניהל ד"ר טובאר את מעבדת ההפריה החוץ גופית של הקבוצה הרפואית CEFAM במשך 10 שנים. כאשר לפניה כיהן כראש מעבדת הפריה חוץ גופית של מכון INGENES – מקסיקו סיטי, מקסיקו, במשך שנתיים.

רופאת נשים ומיילדת, מומחית לעקרות ופוריות

ד"ר ננה דז'אנלידזה-קוראשווילי היא בוגרת בית הספר לרפואה על שם דוד טבילדיאני "אייטי", המפעיל תכנית בעלת סטנדרטים בינלאומיים להכשרת סטודנטים לרפואה. החל משנת 2001, בה קיבלה רישיון מומחה ברפואת פוריות, מיילדות וגינקולוגיה, עוסקת ד"ר דז'אנלידזה-קוראשווילי בפעילות רפואית מעשית אינטנסיבית. היא עבדה כדוקטור לרפואת העקרות והפוריות במרפאת "צ'צ'ווה" (המרכז לאבחון העקרות) ובמרכז הרפואי הירושלמי AIHA, ועמדה בראש מערך הפוריות במרכז לבריאות האישה במסגרת תכנית של אוניברסיטת ג'ון הופקינס בארצות הברית. כמו כן עבדה במרפאה לפריון ולהפריה חוץ-גופית במרכז הגאורגי-אמריקאי לרפואת הפוריות REPROART. כיום היא מנהלת את מכון ז'ורדיניה ועומדת בראש מערך ההפריה החוץ גופית במכון.

גניקולוגית ומיילדת, מומחית בפריון MD, PhD.

תואר ראשון– האוניברסיטה הממלכתית לרפואה של טביליסי, הפקולטה לרפואה, מוסמכת כ-MD. בעלת תואר כבוד, טביליסי גיאורגיה 1993-2000. האוניברסיטה הממלכתית לרפואה של טביליסי, הפקולטה לשפות זרות (אנגלית). בית החולים האוניברסיטאי אינסברוק, המחלקה הגניקולוגית, אוסטריה, אינסברוק- 07/08/2001-31/08/2001.
תואר שני-האוניברסיטה הממלכתית לרפואה של טביליסי, המחלקה המיילדותית והגניקולוגית, לימודי מיילדות וגניקולוגיה, טביליסי, גיאורגיה, תואר מומחה גניקולוגית ומיילדת- 2001-2004. "ז'ורדניה" מכון מדעי ומחקר של בריאות הפוריות , הכשרה לתואר מומחה בפריון, טביליסי, גאורגיה 08/11/2002-08/01/2006 לימודים והתמחות אצל דר רפאל ברנן גניקולוג מומחה- ישראל. השתתפה והשלימה בהצלחה את הקורס התאורטי והמעשי בגינקולוגיה, בדיקת אולטרסאונד, מערכת הרבייה וטיפולי פוריות- אוקטובר 2005.

צוות ניהולי

מאי ספיר

מייסדת ומנכ"ל

בוגרת תואר ראשון במשפטים .LL.B
מובילת הפיתוח הארגוני ומערך הליווי הפונדקאי בארץ ובגיאורגיה.
נשואה + 2, דוברת השפה הגיאורגית

אלמוג חונן

סמנכ"ל

מנהל מעבדה רפואית ומומחה לתיירות מרפא
מוביל התקשורת והתפעול מול הרופאים בארץ ובגיאורגיה.
נשוי + 2

תייה דדשווילי

מנהלת שירות ותפעול בטבליסי

ליווי הפונדקאיות במרכז הרפואי בטביליסי וליווי הזוגות בתהליכי השחרור מול המוסדות בגיאורגיה.
אם ל- 3

קרן אלדר

עו"ד

בוגרת תואר ראשון במשפטים .LL.B משנת 2008 בעלת רישיון לעריכת דין בישראל וחברה בלשכת עורכי הדין משנת 2009.
עו"ד קרן אלדר בעלת ידע משפטי נרחב וניסיון במתן ייעוץ וליווי משפטי ליחידים בתחום האזרחי- תביעות, כריתת חוזים, ייצוג בבית משפט וניהול נאמנויות בהיקפים גדולים.
נשואה + 2

מיכל חונן

בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות B.A ותואר שני בלימודי משפחה M.A. מנהלת קשרי לקוחות וליווי רגשי.
נשואה + 2

* כל הזכויות שמורות לחברת רפאל קייר בע"מ