למה גאורגיה ולמה איתנו?

גאורגיה הינה מדינה בעלת טבע מופלא, המוכרת כיום  כיעד קסום למטייל בזכות קרבתה הרבה לישראל (טיסה של שעתיים). 
אולם בנוסף, מציעה גיאורגיה זמינות רבה של פונדקאיות בעלויות נמוכות ורפואה בסטנדרטים ישראלים. עקב כך הפכה המדינה את הרצון להורות לסיפור הצלחה והגשמה של ממש.

הצוות ברפאל קייר והרופאים הישראלים שעובדים במרכז הרפואי בטביליסי-GGRC, בקיאים בהליך הפונדקאות, מוכרים בבתי החולים ובמוסדות, ומנהלים את ההליך באופן רציף וללא עיכובים.
מטרתנו העליונה היא להעניק לרופא שלכם את כל האמצעים הדרושים, על מנת לטפל בכם ולהעניק לכם חוויה נעימה, עוטפת וקלה שבסיומה תחזרו הביתה עם תינוקכם כמשפחה.

קצת על גאורגיה- (בעבר “גרוזיה”) היא ארץ יחסית קטנה, שמתגוררים בה קצת פחות מחמישה מיליון תושבים. כל שטחה הוא 69,000 קמ”ר, המשלב נוף הררי וחופי הים השחור המרהיבים. בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מגלים את נפלאות המדינה הזו, שפעם הייתה אתר נופש של ראשי המפלגה הסובייטיים ומגיעים לכאן לנפוש ליד הים, לטראקים בהרים ולטיולים קולינריים עמוסי אוכל משובח.

הן הממשל והאוכלוסייה המקומית אוהדות את ישראל, זאת בזכות המנטליות מכניסת האורחים ושילוב התרבויות המתקיימות בה.
גאורגיה נמצאת במרחק טיסה של שעתיים בלבד, האוויר כאן נקי, האוכל טעים וטרי והאנשים לבביים – מה צריך יותר?

גאורגיה הייתה אחת המדינות הראשונות של חבר העמים שמיסדה יחסים דיפלומטיים עם מדינת ישראל.
בין שתי המדינות קיימים קשרים עסקיים, חברתיים ותרבותיים, אשר בזכותם השתלב הצוות הרפואי הישראלי שלנו במרכז הרפואי GGRC בטביליסי, והוא הלכה למעשה, הצוות היחידי שעובד באישור משרד הבריאות הגאורגי.

המרכז הנ”ל הינו מרכז רפואי גדול ומתקדם, הפועל בסטנדרטים ישראלים בינלאומיים, ועל כן הוא נבחר על ידינו לביצוע התהליך.
תהליך הפונדקאות הינו מורכב, וכולל ביורוקרטיה רבה בהבאת הרך הנולד לישראל. המוניטין והקשרים ההדוקים שיצרנו, מאפשרים לנו לקצר ולייעל תהליכים בכל הנוגע למסמכים והאישורים הדרושים. 

 ד”ר ברנן רפאל, מומחה לגינקולוגיה ופריון, בוגר אוניברסיטת תל-אביב, בעל למעלה מ-30 שנות ניסיון, אחד מרופאי הפריון המובילים ב-“מכבי שירותי בריאות”, יחד עם ד”ר אליעזר גירש, אמבריולוג קליני בכיר מומחה בתחום הפריון, בוגר הפקולטה הרפואית “הדסה”, בעל למעלה מ- 30 שנות ניסיון, מנהל המעבדה להפריה חוץ גופית (IVF) בביה”ח ע”ש ברזילי, שניהם – חלק מצוות רפואי אורגני העובד במרכז הרפואי – GGRC בטביליסי.  מתוקף אחריותם, הם דואגים שהטיפולים יהיו בהתאם לסטנדרטים ולפרוטוקולים הישראליים המחמירים ביותר. 
לאורך כל תהליך הפונדקאות ד”ר ברנן וד”ר גירש נמצאים בקשר ישיר ושוטף עם הרופא האישי שלכם בארץ, וזאת באמצעות מנגנון רפואי וייחודי ועל מנת שהליווי יתבצע עם רופא עליו אתם סומכים.

במידה והרופא המטפל שלכם טרם הצטרף לרשימת הרופאים המלווים את תהליך הפונדקאות דרכנו, ניתן להפנות אותו אלינו ואנחנו נדאג לקשר אותו למנגנון הרפואי. תקשורת זו מאפשרת לנו להעניק את כל השירותים להם הוא זקוק על מנת ללוות אתכם בתהליך הפונדקאות.

 *במידה ואין רופא מטפל שנבחר על ידכם, אנו מפנים אתכם ישירות לרשימת הרופאים המקיימים איתנו את ההליך בשיתוף פעולה פורה ומוצלח.

היתרון

היתרון שלנו ברפאל קייר הוא הצוות הרפואי: גינקולוגים, אמבריולוגים ומיילדים מהמרכז הרפואי בטביליסי שעברו הכשרה מתאימה בבתי החולים בארץ ובמרכזים רפואיים מובילים בעולם. צוות המפקח על התהליך ומלווה את הפונדקאית טרום ההיריון, במהלכו ובלידה עצמה, עם אפשרות ליווי וטיפול משותף עם הרופא האישי שלכם.
צוות השירות והתפעול שלנו בטביליסי דואג שעם הגעת הפונדקאית למרכז הרפואי לצורך מעקב ההיריון היא תתקבל מיד וללא דיחוי, שירות בלעדי שאנו דואגים לספק כדי לחסוך מהפונדקאית שעות המתנה ארוכות ומייגעות. 

אצלנו הפונדקאיות מקבלות שירות ויחס מצוין! 

הייחודיות שלנו

לראשונה בישראל אתם בוחרים עם איזה רופא לפנות להליך הפונדקאות

לאחר עריכת סקר מקיף מצאנו כי זוגות מעדיפים לתקשר ישירות עם גוף אחד שייתן מענה כולל בכל תהליך ליווי הפונדקאות, בשקיפות ובאמינות – הן בהיבט הרפואי והן בהיבט מכלול השירותים הנדרשים.

כיום אנו מספקים לרופא המטפל שלכם פלטפורמה מתאימה לטיפולי פונדקאות ו/או תרומת ביציות, חבילת שירותים מלאה או חלקית לפי בחירתכם המשותפת. אנו מנגישים לרופא הנבחר על ידכם את מכלול השירותים הנחוצים על מנת להתחיל את תהליך הפונדקאות מיד וללא עיכוב, בשונה ממה שקורה בישראל.

הרופא המטפל שלכם יכול ליצור עמנו קשר ובאמצעות מנגנון רפואי שיצרנו, נספק לו את כל השירותים הנדרשים לביצוע תהליך הפונדקאות.

במידה ואין לכם רופא מועדף, תוכלו אתם הזוג לבחור מרשימת רופאים קיימים הנמצאים בקשר עם חברתנו – רופא אישי שילווה אתכם בהליך.

 

הצוות ברפאל קייר

מערך הצוותים הרפואיים והניהוליים עובדים בשיתוף פעולה מלא ובעדכון שוטף מול הרופא המלווה והזוג.

ברפאל קייר מעניקים לזוג ליווי צמוד ומעטפת שירותים כגון:

  • ליווי רופאים מומחים ישראלים הכוללים: אמבריולוגים גינקולוגים ומומחי פריון בעלי שם עולמי.
  • עדכון שוטף של תוצאות בדיקות הפונדקאית בזמן אמת לרופא המלווה ולזוג.
  • ליווי משפטי מתחילת התהליך ועד סופו.
  • ליווי צוות ניהולי – צוות מיומן דובר השפה הגאורגית העומד לרשותכם 24/7, ילווה אתכם בכל התהליך מתחילתו,  ועד החזרה הביתה עם התינוק בחיקכם כמשפחה. הליווי כולל טיפול מול המוסדות והקונסוליה.
  • שירותי הסעה צמודים- לרופאים ולזוגות כבר מרגע הנחיתה בטביליסי.
  • שירותי לינה בסטנדרט גבוה – לרופאים ולזוגות.
  • ליווי צמוד ומענה לכל הצרכים היומיומיים של הזוג בטביליסי.